Скачати пісні можна тільки єдиним архівом (у розділі "ФАЙЛООБМІННИК" на сайті є кнопка "ПІСНІ ЗІ СХОДУ"), переказавши гроші в сумі 300 гривень на:

Банк одержувача                              АТ «ПУМБ»

МФО банку одержувача                 334851

Код одержувача                               2006705997

Одержувач                                        Єпік Володимир Григорович

Рахунок одержувача                      26206111657840

Гроші можна сплатити за допомогою терміналу, з банківської картки, або у відділеннях пошти чи банків.

Переказ треба продублювати листом на адресу vl_yepik@i.ua  або  epikvladimir64@gmail.com , вказавши дату переказу, ваше ім'я і установу. А ми, в свою чергу, постараємось в найкоротший термін доправити вам пароль для дешифрування архіву.

 

В залежності від того яка система встановлена на вашому комп’ютері, скачати альбом  можна двома шляхами:

  1. На сайті https://www.vsedliarozvitkuditey.com/ натискаєте кнопку «Файлообмінник». Далі – на кнопку «ПІСНІ ЗІ СХОДУ», після чого починається процес завантаження альбому на ваш комп’ютер, який триває від 10 до 15-20 хвилин. По його закінченню натискаєте лівою кнопкою миші на завантажену папку і у вікні, яке відкрилося, кнопку «Извлечь», в наступному вікні вказуєте у верхній графі папку, куди плануєте зберегти альбом і в графі «Пароль» - пароль, який ми вам надішлемо.

  2. Буває таке, коли вікно для розпакування файлів не відкривається. Тоді на скачану папку натискаєте правою кнопкою миші, у вікні, яке відкрилось, обираєте опцію «7-Zip» -----   «Распаковать», в наступному вікні вказуєте у верхній графі - папку, куди плануєте зберегти альбом і в графі «Пароль» - пароль, який ми вам надішлемо.

  3. У разі якщо не вдалося скачати альбом ні першим, ні другим способом, надсилаєте на вказані на сайті адреси листа і ми персонально вам надсилаємо альбом папки «7-Zip».     

Хочемо нагадати, що всі пісні і аранжування збірки є нашою інтелектуальною власністю і розповсюдження чи використання їх в комерційних цілях  без нашого відома  заборонено.