Завантажити пісні можна тільки єдиним архівом (у розділі "ЗАВАНТАЖИТИ" на сайті є кнопка "МУЗИЧНІ ІГРИ"), переказавши гроші в сумі 200 гривень на:

Банк одержувача                          АТ «ПУМБ»

МФО банку одержувача               334851

Код одержувача                            2006705997

Одержувач                                    Єпік Володимир Григорович

IBAN                                              UA053348510000026206111657840

або

 

на картковий рахунок                         5337 3190 0010 8321

Гроші можна перевести за допомогою терміналу, банківської картки або у відділеннях пошти чи банків.

Переказ потрібно продублювати листом на адресу vl_yepik@i.ua  або  epikvladimir64@gmail.com, вказавши дату переказу, ваше ім'я та установу. А ми, в свою чергу, постараємось якнайшвидше надіслати вам пароль для дешифрування архіву.

 

У залежності від того, яка система встановлена на вашому комп’ютері, завантажити альбом  можна двома шляхами:

  1. На сайті https://www.vsedliarozvitkuditey.com/ переходите до пункту «ЗАВАНТАЖИТИ» у верхній частині екрану. Далі – на кнопку «МУЗИЧНІ ІГРИ», після чого починається процес завантаження альбому на ваш комп’ютер, який триває від 10 до 15-20 хвилин. Після його завершення, натискаєте лівою кнопкою миші на завантажену папку і у вікні, яке відкрилося, кнопку «Вилучити», у наступному вікні вказуєте у верхній графі папку, куди плануєте зберегти альбом і у графі «Пароль» — пароль, який ми вам надішлемо.

  2. Інколи трапляється таке, що вікно для розпакування файлів не відкривається. Тоді на завантажену папку натискаєте правою кнопкою миші, і у вікні, яке відкрилось, обираєте опцію «7-Zip» -----   «Розпакувати».  У наступному вікні вказуєте у верхній графі папку, куди плануєте зберегти альбом, а у графі «Пароль» ----- пароль, який ми вам надішлемо.

  3. Якщо не вдалося завантажити альбом ні першим, ні другим способом, надсилаєте на вказані на сайті адреси листа і ми персонально вам надсилаємо альбом папки «7-Zip».     

Отримані гроші будуть спрямовані на реалізацію нових проєктів за темою «Все для розвитку дітей».

Хочемо нагадати, що всі пісні і аранжування збірки є нашою інтелектуальною власністю і розповсюдження чи використання їх у комерційних цілях  без нашого відома  заборонено.